SlimDrivers

Sürücü güncelleme yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 590 KB
  • Version 2.2.19125
  • Dil İngilizce
  • Firma SlimWare Utilities
SlimDrivers, bilgisayarınızın taramasını yaparak güncellenmesi gereken sürücüleri algılayıp liste halinde size sunan ve indirip kurmanızı sağlayan bir yazılımdır. Ayrıca sizde kendi isteğinize göre belirli aralıklarla bu taramaları yapabilirsiniz. Program
SlimDrivers, bilgisayarınızın taramasını yaparak güncellenmesi gereken sürücüleri algılayıp liste halinde size sunan ve indirip kurmanızı sağlayan bir yazılımdır. Ayrıca sizde kendi isteğinize göre belirli aralıklarla bu taramaları yapabilirsiniz. 

Program sayesinde isterseniz listeden tek tek indirme işlemini yapabilir, isterseniz de toplu halde yapabilirsiniz. Program sadece indirme ve güncelleme işleminizi gerçekleştirmez. Bunun yanı sıra seçtiğiniz sürücüleri de bilgisayarınızdan kaldırmanızı yada oluşan sorunlar karşısında sistem geri yüklemesi yapabilir ve sürücülerin yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Programın genel özellikleri arasında; program güncelleme kontrolü, belirli aralıklarla tarama yapabilme, günlük kayıt tutabilme, programı otomatik başlatabilme gibi konuları da içermektedir. Ayrıca program çok kullanışlı olmakla birlikte tamamen ücretsizdir.
Daha Fazla Göster
SlimDrivers indir